Wybierz trenera Standardu HRD BP

Wybierz temat

SPRAWDŹ TRENERA HRD BP

Od Trenera Standardu HRD BP możesz oczekiwać:

 • Analizy popartej kontaktem z uczestnikami i ich szefami
 • Rozpoznania korzyści biznesowych projektu szkoleniowego
 • Doprecyzowania celów SMART na poziomach Kirkpatricka
 • Propozycji umowy typu „success fee”
 • Prognozy ROI przy dostępnych danych
 • Programu szkolenia opartego na celach behawioralnych
 • Zbudowania motywacji pro-wdrożeniowej uczestników
 • Ewaluacji progresu kompetencji i skuteczności wdrożenia
 • Wskaźnikowego rozliczenia uzgodnionych celów

 

Zaproś do siebie Trenera HRD BP i zapoznaj się z korzyściami Standardu HRD BP. Skorzystaj bez ryzyka z innowacyjnych narzędzi wzmocnienia wdrażania kompetencji i oceny efektywności biznesowej.

Anna Bartosińska

Anna Bartosińska

Trener Coach Konsultan HR

BIOGRAM

Wykształcenie ekonomiczne (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach) pozwala mi projektować i wdrażać procesy rozwojowe łączące w sobie realizację celów biznesowych firm z dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie ich pracowników. Zaś umiejętności wspierania pracy z kompetencjami i prowadzenia procesów rozwojowych (Szkoła Trenerów SKiTZ Matrik, Coaching Center) pomagają skutecznie odkrywać i rozwijać potencjał swoich klientów.
- Ponad 10 lat doświadczenia w branży HR (korporacje, MSP, organizacje pozarządowe w kraju i za granicą)
- Praktyczna znajomość procesów HR (od planowania zatrudnienia, po outplacement) ze specjalizacją w projektowaniu i realizowaniu procesów rozwojowych
- Ponad 3000 godzin spędzonych na sali szkoleniowej i w procesach coachingowych
Najlepsze rozwiązania istnieją w nas samych. Ja pomagam tylko je odkryć i wyposażam osoby, z którymi pracuję w konkretne narzędzia pozwalające wdrożyć je w sposób jak najbardziej efektywny.

TEMATY SZKOLEŃ

Obszary, w których najchętniej wspieram rozwój kompetencji to:
• Podnoszenie efektywności indywidualnej np. zarządzanie sobą w czasie, wyznaczanie sobie celów i planowanie ich realizacji, inteligencja emocjonalna, wykorzystanie kreatywności w podnoszeniu efektywności realizacji codziennych zdań, rozwiązywanie problemów, radzenie sobie ze stresem.
• Podnoszenie efektywność w relacjach z innymi (z zespołem, klientem wewnętrznym i zewnętrznym) np. budowanie relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, efektywna komunikacja, kompetencje managerskie, współpraca w zespole, rozwiązywanie problemów, efektywna praca projektowa.

REFERENCJE

Prowadziłam szkolenia i projekty rozwojowe m.in. dla: TRW Polska sp. z o.o., DB Schenker Rail Polska S.A., Cooper Standard Polska Sp. z o.o., Grupa Boryszew S.A., Martifer Polska Sp. z o.o., LAKMA, Inter Trade Sp. z o.o., TEST Systemy Uszczelniające, PM Group Laax, WYG International, HR Masters, Work Express Sp. z o.o., IEL Instytut Edukacji Polska sp. z o.o, , GAPP S.A., a także wielu innych firm sektora MSP, instytucji oświatowych (Uniwersytet Śląski, ZDZ Katowice, ZS nr 1 w Tychach) oraz organizacji samorządowych z Polski i Europy.

WEJDŹ W NOWY ŚWIAT SZKOLEŃ

EFEKTYWNYCH BIZNESOWO

 1. Imię i nazwisko*
  Uzupełnij dane
 2. Firma*
  Uzupełnij dane
 3. E-mail*
  Uzupełnij prawidłowy adres e-mail
 4. Telefon*
  Uzupełnij numer telefonu
 5. Nieprawidłowe dane
 6. Nieprawidłowe dane

 SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO BYĆ PIONIEREM INNOWACJI I ROZWOJU.