Wybierz trenera Standardu HRD BP

Wybierz temat

SPRAWDŹ TRENERA HRD BP

Od Trenera Standardu HRD BP możesz oczekiwać:

 • Analizy popartej kontaktem z uczestnikami i ich szefami
 • Rozpoznania korzyści biznesowych projektu szkoleniowego
 • Doprecyzowania celów SMART na poziomach Kirkpatricka
 • Propozycji umowy typu „success fee”
 • Prognozy ROI przy dostępnych danych
 • Programu szkolenia opartego na celach behawioralnych
 • Zbudowania motywacji pro-wdrożeniowej uczestników
 • Ewaluacji progresu kompetencji i skuteczności wdrożenia
 • Wskaźnikowego rozliczenia uzgodnionych celów

 

Zaproś do siebie Trenera HRD BP i zapoznaj się z korzyściami Standardu HRD BP. Skorzystaj bez ryzyka z innowacyjnych narzędzi wzmocnienia wdrażania kompetencji i oceny efektywności biznesowej.

Agata Piątek 160x200

Agata Piątek

Trener, Konsultant

BIOGRAM

W swojej pracy wspieram ludzi i organizacje w lepszym poznaniu siebie i odkryciu swojego potencjału. Na co dzień pracuję jako Konsultant i Trener zarówno z Klientami biznesowymi jak i indywidualnymi. Głównymi obszarami moich zainteresowań zawodowych są poprawa efektywności osobistej, rozwój kompetencji managerskich, zarządzaniem talentami w organizacji i employer branding.
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w obszarze HR zarówno w firmach rodzimych, jak i w międzynarodowych korporacjach. Jestem absolwentką Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim, ukończyłam również roczną Szkołę Trenerów Meritum (certyfikat potwierdzający kompetencje trenerskie na poziomie 5. EQF).
Podsumowanie zawodowe:
Ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu narzędzi HR (rekrutacja & selekcja, zarządzanie talentami, oceny pracownicze, systemy motywacyjne, modele kompetencyjne itd.)
Ponad 4-letnie doświadczenie w pracy z grupą jako Trener / Facylitator
Doświadczenie w międzynarodowych projektach rozwojowych
Doświadczenie w identyfikowaniu kompetencji na każdym poziomie organizacji – od pracowników szeregowych po najwyższą kadrę zarządzającą

TEMATY SZKOLEŃ

Obszary, w których najchętniej wspieram rozwój kompetencji to:
Podnoszenie efektywności indywidualnej np. zarządzanie sobą w czasie, wyznaczanie sobie celów i planowanie ich realizacji, inteligencja emocjonalna, wykorzystanie kreatywności w podnoszeniu efektywności realizacji codziennych zdań, rozwiązywanie problemów, radzenie sobie ze stresem.
Podnoszenie efektywność w relacjach z innymi (z zespołem, klientem wewnętrznym i zewnętrznym) np. budowanie relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, efektywna komunikacja, kompetencje managerskie, współpraca w zespole, rozwiązywanie problemów, efektywna praca projektowa.

REFERENCJE

Prowadziłam szkolenia i projekty rozwojowe dla: Avans Południe sp. z o.o., DB Schenker Rail Polska S.A. Cooper Standard Polska Sp. z o.o., Grupa Boryszew S.A., Uniwersytet Śląski, Zespół Szkół nr 1 w Tychach, Inter Trade sp. z o.o.

WEJDŹ W NOWY ŚWIAT SZKOLEŃ

EFEKTYWNYCH BIZNESOWO

 1. Imię i nazwisko*
  Uzupełnij dane
 2. Firma*
  Uzupełnij dane
 3. E-mail*
  Uzupełnij prawidłowy adres e-mail
 4. Telefon*
  Uzupełnij numer telefonu
 5. Nieprawidłowe dane
 6. Nieprawidłowe dane

 SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO BYĆ PIONIEREM INNOWACJI I ROZWOJU.