Wybierz trenera Standardu HRD BP

Wybierz temat

SPRAWDŹ TRENERA HRD BP

Od Trenera Standardu HRD BP możesz oczekiwać:

 • Analizy popartej kontaktem z uczestnikami i ich szefami
 • Rozpoznania korzyści biznesowych projektu szkoleniowego
 • Doprecyzowania celów SMART na poziomach Kirkpatricka
 • Propozycji umowy typu „success fee”
 • Prognozy ROI przy dostępnych danych
 • Programu szkolenia opartego na celach behawioralnych
 • Zbudowania motywacji pro-wdrożeniowej uczestników
 • Ewaluacji progresu kompetencji i skuteczności wdrożenia
 • Wskaźnikowego rozliczenia uzgodnionych celów

 

Zaproś do siebie Trenera HRD BP i zapoznaj się z korzyściami Standardu HRD BP. Skorzystaj bez ryzyka z innowacyjnych narzędzi wzmocnienia wdrażania kompetencji i oceny efektywności biznesowej.

Adam Sobiechart 160x200

Adam Sobiechart

Coach, Konsultant

BIOGRAM

Posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze rozwoju pracowników - szkoleń, coachingów, programów rozwojowych, menedżerskich, zarządzania talentami. Zdobywał je zarówno od strony dużych organizacji, jak też firm szkoleniowych realizując wiele projektów, głównie dla branży FMCG, firm handlowych, instytucji finansowych i mediów.
Jest certyfikowanym coachem (specjalizującym się w business i executive coachingu) posiadającym międzynarodowy certyfikat ICC (International Coaching Community) oraz certyfikowanym konsultantem Maxie DISC, narzędzia wspierającego rozwój, opartego na czterech podstawowych stylach zachowań ludzkich. Obecnie w trakcie certyfikacji Standardu HRD BP.
Swoje szkoleniowe doświadczenia, przekazuje także innym poprzez szkolenie, wdrożenie, certyfikacje, superwizje i rozwój kadry trenerów wewnętrznych w firmach. Posiada także duże doświadczenie w zarządzaniu projektami szkoleniowymi (w tym pięcioletnie doświadczenie na stanowisku szefa projektu szkoleniowego).
Tworzył i był odpowiedzialny za wdrażanie standardów obsługi klienta.
W prowadzonych szkoleniach i warsztatach szczególny nacisk kładzie na utrwalanie zdobytej wiedzy, poszukiwanie sposobów na rozwój umiejętności nie tylko podczas szkolenia ale i po jego zakończeniu oraz motywuje uczestników do kształtowania pożądanych postaw.
Jako narzędzie wspierające proces szkoleniowy wykorzystuje elementy grywalizacji, fabularnych gier szkoleniowych oraz gier szkoleniowych wykorzystujących nowoczesne technologie.

TEMATY SZKOLEŃ

Specjalizuje się w szkoleniach z rozwoju kompetencji menedżerskich (coaching, on the job training, przywództwo, zarządzanie zespołem), oraz interpersonalnych i osobistych (sprzedaż, obsługa klienta, techniki wywierania wpływu, komunikacja, współpraca, budowanie zespołów, zarządzanie sobą w czasie, kreatywność w biznesie). Zrealizował także wiele szkoleń typu train the trainers.
Ma także wieloletnie doświadczenie w pracy w działach HR dużych organizacji, w których odpowiadał również za rekrutację personelu, w szczególności sił sprzedaży, tworząc sesje Assessment / Development Centre. Swoimi doświadczeniami dzieli się także podczas szkoleń z rekrutacji i systemów ocen.
W swoich szkoleniach wykorzystuje autorskie gry szkoleniowe. Od niedawna korzysta także z gier szkoleniowych wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości, których jest autorem i producentem.

REFERENCJE

Założyciel, prezes i współwłaściciel pierwszej w Polsce i jednej z pierwszych na świecie firm, realizującej szkolenia (z kompetencji osobistych) z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości.
Odpowiadał za szkolenia, rekrutacje i rozwój personelu w takich firmach jak Emperia, Leroy Merlin i CEDC. Współpracował z największymi firmami szkoleniowymi w Polsce realizując szkolenia dla firm z wielu różnych branż i różnych grup pracowników (handlowców, pracowników obsługi klienta, specjalistów, pracowników produkcyjnych, menedżerów, dyrektorów). W ramach współpracy przeprowadził także wiele procesów coachingowych.
Był audytorem firm ubiegających się o godło Firma Przyjazna Klientowi.

WEJDŹ W NOWY ŚWIAT SZKOLEŃ

EFEKTYWNYCH BIZNESOWO

 1. Imię i nazwisko*
  Uzupełnij dane
 2. Firma*
  Uzupełnij dane
 3. E-mail*
  Uzupełnij prawidłowy adres e-mail
 4. Telefon*
  Uzupełnij numer telefonu
 5. Nieprawidłowe dane
 6. Nieprawidłowe dane

 SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO BYĆ PIONIEREM INNOWACJI I ROZWOJU.