Wybierz trenera Standardu HRD BP

Wybierz temat

SPRAWDŹ TRENERA HRD BP

Od Trenera Standardu HRD BP możesz oczekiwać:

 • Analizy popartej kontaktem z uczestnikami i ich szefami
 • Rozpoznania korzyści biznesowych projektu szkoleniowego
 • Doprecyzowania celów SMART na poziomach Kirkpatricka
 • Propozycji umowy typu „success fee”
 • Prognozy ROI przy dostępnych danych
 • Programu szkolenia opartego na celach behawioralnych
 • Zbudowania motywacji pro-wdrożeniowej uczestników
 • Ewaluacji progresu kompetencji i skuteczności wdrożenia
 • Wskaźnikowego rozliczenia uzgodnionych celów

 

Zaproś do siebie Trenera HRD BP i zapoznaj się z korzyściami Standardu HRD BP. Skorzystaj bez ryzyka z innowacyjnych narzędzi wzmocnienia wdrażania kompetencji i oceny efektywności biznesowej.

Dariusz Pierzak

Trener finansów

BIOGRAM

Trener biznesu, mentor, doradca, konsultant, przede wszystkim jednak pasjonat dziedziny, w której się specjalizuje. Posiada ponad 18-letnie zróżnicowane doświadczenie zawodowe w biznesie. Kompleksowo zarządzał finansami firm o zróżnicowanym profilu działalności i zróżnicowanej skali działania i wielkości (bankowość, przemysł, handel, usługi). Przeprowadzał skomplikowane procesy restrukturyzacji, łączenia i podziału firm. Tworzył i wdrażał strategie rozwoju firm. Menedżer, członek zarządów firm.
Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa spółek, zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada tytuł MBA oraz międzynarodowy certyfikat rachunkowości zarządczej CIMA. Ukończył liczne programy rozwojowe dla każdy menedżerskiej oraz szkolenia specjalistyczne.
W swojej pracy miał szczęście pracować z mądrymi, ale też wymagającymi szefami i podwładnymi, którzy byli dla niego źródłem inspiracji i katalizatorami rozwoju. Pracując zawodowo uświadamiał sobie coraz bardziej, jak bardzo ważna i potrzebna jest znajomość finansów, funkcjonowania biznesu, rozwoju przedsiębiorczości w otaczającym nas dynamicznym świecie. Chcąc dzielić się swoją wiedzą
i doświadczeniem w tej dziedzinie rozpoczął działalność szkoleniową jako trener biznesu
i nawiązał współpracę z praktykami biznesu zapraszając ich do współpracy i współtworzenia zupełnie nowej jakości i standardu szkoleń biznesowych.
Jest osobą zajmującą się zagadnieniami finansów, biznesu i przedsiębiorczości z wyboru; osobą dla której zagadnienia te są pasją, ale też osobą, która stale doskonali swe kompetencje w tym zakresie. Ciągle szuka skutecznych sposobów wykorzystania swej wiedzy i doświadczenia do przekonania wszystkich dookoła że zagadnienia te są pasjonujące, a ich znajomość i umiejętności wykorzystania są niezbędne niemal w każdej dziedzinie życia. Jest trenerem, który chce dzielić się swą wiedzą i doświadczeniem, który chce pokazywać że każda decyzja podejmowana przez nas w życiu zawodowym znajduje swoje odzwierciedlenie w sytuacji firmy, który chce pokazywać niezwykłą logikę rządzącą światem finansów, biznesu, przedsiębiorczości i pokazywać ich sprzężenie
z wszystkimi innymi dziedzinami życia; osobą, która ma świadomość ciągłego doskonalenia swej wiedzy i kompetencji merytorycznych, ale też warsztatu trenerskiego, bo tylko kompetentny trener dysponujący świetnym warsztatem staje się przekonujący i może być przewodnikiem na drodze rozwoju. Jest osobą, która buduje nowy standard szkoleń biznesowych i finansowych na rynku kładąc nacisk na ich efektywność biznesową
Od 5 lat prowadzi własną firmę szkoleniowo-doradczą której 3 filary to: szkolenia, realizacja projektów UE, doradztwo biznesowe. Wychodzi z założenia, iż jako właściciel własnej firmy a uprzednio menedżer, członek zarządu w dużych przedsiębiorstwach ma praktyczną wiedzę i doświadczenie biznesowe, którymi w jego przekonaniu warto się dzielić, którymi uwielbia się dzielić i którymi umie się dzielić.
W roli trenera – mentora wspiera organizacje i firmy zainteresowane rozwojem swego potencjału oraz rozwojem swych menedżerów, pracowników. W pracy trenera zwraca szczególną uwagę na łączenie twardych kompetencji biznesowych z wrażliwością na relacje biznesowe. Posiada znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych potwierdzający wysoką jakość i efektywność działania w obszarze świadczenia usług rozwojowych.
Aktywnie pracuje na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, rozwoju rynku szkoleń (Wiceprezes Zarządu Izby Gospodarczej Ziemi Myślenickiej, Członek Rady Lokalnej Przedsiębiorczości przy Burmistrzu Miasta i Gminy Myślenice, Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy przy Staroście Myślenickim, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK, Członek Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR)
W swych szkoleniach wykorzystuję liczne narzędzia oraz techniki wspierające proces uczenia i zmian behawioralnych.
Dotychczas przeprowadził ponad 2500h szkoleń i warsztatów oraz ponad 2500h doradztwa.
Biegle posługuje się językiem angielskim. Prywatnie dużo jeździ na rowerze i chodzi po górach – to nie tylko czas relaksu, ale też pracy nad sobą i czas generowania pomysłów. Gra na perkusji i gitarze basowej. Pasjonat narciarstwa. Filatelista z ponad 30 - letnim stażem.

TEMATY SZKOLEŃ

Budowania strategii biznesowych przedsiębiorstw,
Projektowania modeli biznesowych,
Zarządzanie finansami w firmie,
Otwarcie i rozwój własnego biznesu
Controlling finansowy i rachunkowość zarządcza w firmie
Finansowanie działalności – pozyskiwanie, optymalizacja struktury
Komunikacja finansowa z interesariuszami firmy
Optymalizacja kosztowa i finansowa w firmie
Rozwój kompetencji przedsiębiorczych
Polityka cenowa i marżowa
Analiza i ocena projektów inwestycyjnych
Analiza finansowa przedsiębiorstwa
Restrukturyzacja finansowa firmy
Budżetowanie w przedsiębiorstwie

REFERENCJE

Prowadził szkolenia i projekty rozwojowe m.in. dla:
Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera w Krakowie.
Interkadra Sp. z o.o.
Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
Mostostal Warszawa
eTCC
Combidata
In.
Dorota Jurzysta

Koordynator, Trener, Doradca

BIOGRAM

Byłam menadżerem wysokiego szczebla z ponad 15-letnim doświadczeniem w kierowaniu spółkami prawa handlowego (CEO, Prezes Zarządu). Poza zarządzaniem zespołami pracowniczymi odpowiadałam m.in. za planowanie strategiczne oraz organizację oddziałów zagranicznych w rejonie Europy Środkowej.
Przez kilka lat moja praca polegała na zakładaniu i rozwijaniu firm, które były następnie sprzedawane lub przekazywane mojemu następcy. Największa w ten sposób wyhodowana firma zatrudniała ponad 300 osób i miała 48% udział w rynku.
Obecnie specjalizuję się w doradztwie partycypacyjnym w obszarze formułowania, planowania i wdrażania strategii rozwoju, przeprowadzania zmian oraz zwiększania efektywności biznesowej firm. Jestem zwolenniczką ewolucji a nie rewolucji stąd bliska jest mi filozofia Kaizen i wdrażanie leanowego zarządzania, posiadam uprawnienia Kaizen Coacha.
Przygotowywałam i przeprowadzałam proces zmian w licznych firmach rodzinnych w ramach dwóch edycji unijnego projektu wsparcia firm rodzinnych, jak również na zlecenia prywatne. Dotyczyło to zmian zarówno nagłych (wymuszona sukcesja), jak i wynikających z normalnej działalności firmy takich jak: dramatyczny ? rozwój, zmiana udziałowców, zmiana profilu działania, zmiany rynkowe.

• Wykształcenie


Magister inżynier Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektroniki; ukończone Studia Podyplomowe w zakresie Strategii Zarządzania Przedsiębiorstwem w Szkoła Główna Handlowa, Studia Podyplomowe w zakresie Psychologii Biznesu Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Koźmińskiego, Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego (dwuletnie) na
Uniwersytecie Warszawskim, Studium Mentoringu, Coachingu i Doradztwa Grupa TROP, Studium Liderów Rozwoju Kultury Organizacyjnej, Grupa TROP, International Coaching Certification (Certyfikat nr 4351), Analiza transakcyjna (Certyfikat 101), Studia Podyplomowe z zakresu Lean w usługach, certyfikat Kaizen Coach nr 89651 w Szkole Głównej Handlowej

• Doświadczenie zawodowe

Praktyk biznesu – z ogromnym doświadczeniem w kierowaniu spółkami prawa handlowego (CEO, Prezes Zarządu). Przez ponad 15 lat zarządzała zespołami pracowniczymi oraz odpowiadała m.in. za rozwój, znajdowanie okazji biznesowych i ich rozwinięcie oraz organizację oddziałów zagranicznych w rejonie Europy Środkowej. Specjalizowałam się w rozwijaniu firm do momentu ich sprzedaży lub przekazania następcom.

 

TEMATY SZKOLEŃ

Doradca biznesowy - specjalizuję się w doradztwie partycypacyjnym w obszarze formułowania, planowania i wdrażania strategii rozwoju oraz zwiększania efektywności biznesowej firm. Współpracowałam z wieloma firmami rozwijającymi się nie dynamicznie a dramatycznie, przy pokonywaniu kryzysów wynikających z tempa rozwoju. Jestem zwolenniczką ewolucji a nie rewolucji stąd bliska mi jest filozofia Kaizen i wdrażanie leanowego zarządzania, posiadam uprawnienia Kaizen Coacha.


Konsultant zrządzania - przygotowywałam i przeprowadzałam proces zmian w kilkudziesięciu firmach rodzinnych w ramach dwóch edycji unijnego projektu wsparcia firm rodzinnych, a także po skończeniu projektów na zlecenia prywatne. Jestem współautorką książki Firma w rodzinie czy rodzina w firmie – metodologia wsparcia firm rodzinnych.


Trener - prowadzę szkolenia z zakresu szeroko rozumianej komunikacji, zarządzania zmianą, budowaniu zespołów oraz zagadnień związanych ze strategią firm. Na sali szkoleniowej spędziłam ponad 5000 godzin a Uczestnicy cenią mnie za wszechstronne wykształcenie, własne doświadczenia biznesowe, którymi chętnie dzielę się oraz poczucie humoru. Uważam, że bez dialogu międzypokoleniowego nie uda się efektywnie zarządzać.

REFERENCJE

Prowadziłam szkolenia i projekty rozwojowe m.in. dla:
•Firm produkcyjnych: Sharpa, Lotos, Opoczno SA, Pinokio Sp. z o.o. , De Heus, Amica SA, Baumit, Johnson Control, TRW, Darpol, Alwero, Wielton,
•Firm usługowych: Energa, RWE, Bank Łużyckiego, Hotel Chynów, Aqua Park Wrocław
•Firm handlowych: Immergas SA, Euroland, Super Pharm
•Organizacji pozarządowych: Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, Collegium Civitas, Fundacja Masyw Śnieżnika, Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom

 

...

WEJDŹ W NOWY ŚWIAT SZKOLEŃ

EFEKTYWNYCH BIZNESOWO

 1. Imię i nazwisko*
  Uzupełnij dane
 2. Firma*
  Uzupełnij dane
 3. E-mail*
  Uzupełnij prawidłowy adres e-mail
 4. Telefon*
  Uzupełnij numer telefonu
 5. Nieprawidłowe dane
 6. Nieprawidłowe dane

 SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO BYĆ PIONIEREM INNOWACJI I ROZWOJU.